קבוצות תמיכה בדיאטה לנוער|שומרי משקל
הרשמה לדיוור ישיר
סגור
להרשמה הזן שם מלא ודוא"ל
שם:
דוא"ל:
שלח
שומרי משקל ב YouTube
חייגו מכל טלפון:
2480
דף הבית

קבוצות התמיכה שלנו לבני נוער

שומרי משקל מפעילה קבוצות הרזיה ותמיכה ייחודיות לילדים ובני נוער בכל רחבי הארץ. קבוצות ההריזה לנוער  מיועדות לילדים מגיל 10. הקבוצות מתנהלות במתכונת קבוצת תמיכה כשהתכנים בנויים לענות צרכי הנוער ומשמשות מסגרת הרזיה מוצלחת ותוכמכת לילדים ובני נוער.  בכדי שילדים ובני נוער יצליחו בהרזיה ובדיאטה למתבגרים ההורים צריכים להיות שותפים לתהליך ולכן נוכחותם חשבוה בשיחה הראשונה, בעתיד זכותם להיות נוכחים בחדר.

 


לרזות בגיל של גדילה :
אם רק לפני יומיים שברתם את הדיאטה הקודמת וממחר, נשבעתם להתחיל את הדיאטה הבאה, כדאי שתקראו את השורות הבאות. התזונה בגיל ההתבגרות קריטית לבריאותכם וגם לגובה שלכם כאנשים בוגרים.
 

דליה צימרמן מדריכת קבוצות נוער מדברת אליכם :

דליה שומרת על משקלה מזה עשרים ואחד שנה, בעזרת ספורט וכושר ואכילה נכונה, ומהווה דוגמה ומודל לחיקוי עבור לקוחותיה הרבים , בקבוצות הנוער ובקבוצות רבות נוספות. כמו שהעידה אחת מהן "חזרתי שוב לדליה ונוכחתי שהיא מהווה עבורי מודל לחיקוי ולהתמודדות


הצטרפו לקבוצות הנוער בשומרי משקל

נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
*שם:
*אימייל:
*טלפון:
שלח

תזונה ודיאטה

תזונה ודיאטה

הצטרפו עוד היום לשומרי משקל

שם מלא
טלפון
אימייל
חפשו קבוצת שומרי משקל:
מחשבון BMI
משקל: גובה:
גיל:מין:
המשקל שלך הוא:
ה - BMI שלך:
בני נוער מתבקשים לגשת לקבוצות התמיכה לקביעת משקל תקין
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או להקליט בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, או אחר- כל חלק שהוא מהחומר שבתוכנית זו, בין אם לשימוש פנימי או לשימוש מסחרי. כל שימוש החורג מציטוט קטעים קצרים במסגרת של ביקורת ספרותית אסור בהחלט, אלא ברשות מפורשת בכתב משומרי משקל בע"מ ישראל.
 © כל הזכויות לשומרי משקל ® בע"מ ישראל 2015. ת.ד. 3747 כפר נטר 40593 ישראל.
 שומרי משקל, שיטת הנקודות פלוס+, והנקודון הינם סימן מסחרי רשום בישראל. שיטת הנקודות אשר שודרגה לשיטת הנקודות פלוס+.   שיטת הנקודות הינה "פטנט רשום מס' .6,040,531" שומרי משקל ® הינו סימן רשום בישראל.  
 
Google+
© 2015 Weight Watchers International Inc. All rights reserved Weight Watchers®, Points, Wace Logo, Points Finder registered trademark of Weigth Watchers International, Inc and used under License by Weight Watchers Israel Ltd.
 
שומרי משקל