נקודות פלוס – איך זה עובד?|שומרי משקל
הרשמה לדיוור ישיר
סגור
להרשמה הזן שם מלא ודוא"ל
שם:
דוא"ל:
שלח
שומרי משקל ב YouTube
חייגו מכל טלפון:
2480
דף הבית

נקודות פלוס – איך זה עובד?

שיטת נקודות פלוס של שומרי משקל מבוססת על נוסחה מהפכנית המחשבת עבורכם את תרומתו של כל רכיב מזון לגוף ולבריאות. לכל אדם המעוניין לעשות דיאטה נקבע תקציב נקודות יומי המבוסס על נתוניו האישיים ומכוון לספק לו תוצאות טובות בהרזיה. שיטת נקודות פלוס מעודדת אכילה מרובה של ירקות ופירות, ולכן לתקציב היומי נוספות 3 מנות פרי טרי וירקות ב-0 נקודות. הנוסחה מעניקה העדפה לאכילת חלבונים וסיבים הגורמים לתחושת שובע גבוהה לאורך זמן ומזרזים את תהליך הירידה במשקל.
תהליך ההרזיה באמצעות שיטת נקודות פלוס מבטיח הצלחה רבה מתחילת הדרך, אולם חשוב מאוד להקפיד לאכול לפי התקציב שלכם.

תזונה נכונה על פי שומרי משקל

ניסיוננו הרב בתחום מעיד כי אנשים שעושים דיאטה מוצלחת ומרזים כראוי, הם אלו המאמצים הרגלי אכילה וחיים נכונים יותר. עם פשוט מתחילים גם אתם תצליחו.

אכילה מסודרת על פני היום
אחד העקרונות החשובים ביותר להרזיה מוצלחת לפי שיטת נקודות פלוס של שומרי משקל היא אכילה מסודרת על פני היום, שתספק תוצרות מהירות ושיפור מדדי הבריאות:

חלקו את התקציב היומי ל-5-6 ארוחות לאורך היום; התחילו בארוחות בוקר מזינה ואכלו ארוחות מסודרות לאורך היום

במסגרת קבוצת התמיכה של תוכנית פשוט מתחילים ושיטת הנקודות פלוס של שומרי משקל - תקבלו עקרונות חשובים להרכבת תפריט יומי במסגרת התקציב שלכם, תוכנית הרזיה מתקדמת, כלים שימושיים ויעילים ומחשבון נקודות מתקדם.

 

הצטרפו עוד היום לשומרי משקל

נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
*שם:
*אימייל:
*טלפון:
שלח


הצטרפו עוד היום לשומרי משקל

שם מלא
טלפון
אימייל
חפשו קבוצת שומרי משקל:
מחשבון BMI
משקל: גובה:
גיל:מין:
המשקל שלך הוא:
ה - BMI שלך:
בני נוער מתבקשים לגשת לקבוצות התמיכה לקביעת משקל תקין
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או להקליט בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, או אחר- כל חלק שהוא מהחומר שבתוכנית זו, בין אם לשימוש פנימי או לשימוש מסחרי. כל שימוש החורג מציטוט קטעים קצרים במסגרת של ביקורת ספרותית אסור בהחלט, אלא ברשות מפורשת בכתב משומרי משקל בע"מ ישראל.
 © כל הזכויות לשומרי משקל ® בע"מ ישראל 2015. ת.ד. 3747 כפר נטר 40593 ישראל.
 שומרי משקל, שיטת הנקודות פלוס+, והנקודון הינם סימן מסחרי רשום בישראל. שיטת הנקודות אשר שודרגה לשיטת הנקודות פלוס+.   שיטת הנקודות הינה "פטנט רשום מס' .6,040,531" שומרי משקל ® הינו סימן רשום בישראל.  
 
Google+
© 2015 Weight Watchers International Inc. All rights reserved Weight Watchers®, Points, Wace Logo, Points Finder registered trademark of Weigth Watchers International, Inc and used under License by Weight Watchers Israel Ltd.
 
שומרי משקל