בדיקת BMI|שומרי משקל
הרשמה לדיוור ישיר
סגור
להרשמה הזן שם מלא ודוא"ל
שם:
דוא"ל:
שלח
שומרי משקל ב YouTube
חייגו מכל טלפון:
2480
דף הבית

בדיקת BMI

בדיקת BMI

BMI
  הוא מדד מסת הגוף הנותן הערכה כמותית האם אדם נמצא במשקל תקין, בעודף משקל או בתת משקל. המדד מחושב באמצעות נתוני הגובה (במטרים) והמשקל (בק"ג). רופאים רבים משתמשים בבדיקת BMI בכדי לקבוע האם האדם נמצא בטווח המשקל התקין או שעליו לערוך שינוי בהרגלי התזונה שלו.
 
אנו, בשומרי משקל, קבענו טווחים למשקלי יעד להרזיה המבוססים על מדדי ה-BMI שלכם בהתאם לגילכם ולמינכם. משקל היעד שלכם ייקבע בהתאמה אישית מתוך הטווח התקין ביחד עם המדריכה בקבוצת התמיכה.  זאת בהתבסס על טבלת BMI הנמצאת בקבוצה.
 
 
 
היעזרו במחשבון BMI שלפניכם וגלו האם ה-BMIשלכם תקין:

מחשבון BMI
משקל: גובה:גיל:מין:
תוצאות ה-BMI שלך
המשקל שלך הוא: 
ה - BMI שלך: 
מיקום תוצאת ה- BMI שלך ביחס לקבוצות הייחוס השונות
בני נוער מתבקשים לגשת לקבוצות התמיכה לקביעת משקל תקין


הצטרפו עוד היום לשומרי משקל

שם מלא
טלפון
אימייל
חפשו קבוצת שומרי משקל:
מחשבון BMI
משקל: גובה:
גיל:מין:
המשקל שלך הוא:
ה - BMI שלך:
בני נוער מתבקשים לגשת לקבוצות התמיכה לקביעת משקל תקין
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או להקליט בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, או אחר- כל חלק שהוא מהחומר שבתוכנית זו, בין אם לשימוש פנימי או לשימוש מסחרי. כל שימוש החורג מציטוט קטעים קצרים במסגרת של ביקורת ספרותית אסור בהחלט, אלא ברשות מפורשת בכתב משומרי משקל בע"מ ישראל.
 © כל הזכויות לשומרי משקל ® בע"מ ישראל 2015. ת.ד. 3747 כפר נטר 40593 ישראל.
 שומרי משקל, שיטת הנקודות פלוס+, והנקודון הינם סימן מסחרי רשום בישראל. שיטת הנקודות אשר שודרגה לשיטת הנקודות פלוס+.   שיטת הנקודות הינה "פטנט רשום מס' .6,040,531" שומרי משקל ® הינו סימן רשום בישראל.  
 
Google+
© 2015 Weight Watchers International Inc. All rights reserved Weight Watchers®, Points, Wace Logo, Points Finder registered trademark of Weigth Watchers International, Inc and used under License by Weight Watchers Israel Ltd.
 
שומרי משקל