שיטת הנקודות להרזיה|שומרי משקל
הרשמה לדיוור ישיר
סגור
להרשמה הזן שם מלא ודוא"ל
שם:
דוא"ל:
שלח
שומרי משקל ב YouTube
חייגו מכל טלפון:
2480
דף הבית

פשוט מתחילים - תוכנית האכילה החדשה של שומרי משקל

פשוט מתחילים - תוכנית האכילה החדשה של שומרי משקל - מבוססת על שיטת הנקודות המוצלחת שלנו ומלווה בקבוצת תמיכה מקצועית ותומכת. התוכנית מבטיחה תוצאות טובות כבר בתחילת הדרך - פשוט אוכלים, נהנים ומרזים

פשוט מתחילים - תוכנית האכילה החדשה של שומרי משקל

פשוט מתחילים היא תוכנית האכילה החדשה של שומרי משקל, המבוססת על שיטת הנקודות המוצלחת של שומרי משקל ומלווה במסגרת קבוצת תמיכה מקצועית ומשמעותית, המעניקה לכם את הכוח והמוטיבציה להתחיל ולהצליח בתהליך ההרזיה בקלות ובפשטות. התוכנית מבטיחה תוצאות טובות כבר בתחילת הדרך - פשוט אוכלים, נהנים ומרזים.

שיטת שומרי משקל - קבוצות תמיכה בכל הארץ

שומרי משקל פועלת בקבוצות תמיכה בכל רחבי הארץ ובעולם וכל המומחים בתחום התזונה מעידים כי זו השיטה הטובה ביותר להצלחה בהרזיה. חברי קבוצות התמיכה של שומרי משקל מהווים מקור כוח והזדהות בעל ערך עצום ומסייעים משמעותית בתהליך ההרזיה. את קבוצות התמיכה מלווים צוות מדריכות ומדריכים שעברו בעצמם את תהליך ההרזיה של שומרי משקל בהצלחה רבה, וכעת משמשים מודל לחיקוי ומקור לידע ותמיכה עבור חברי הקבוצה.
פשוט מתחילים

פשוט מתחילים - אוכלים, נהנים ומרזים

תכנית האכילה החדשה והמתקדמת של שומרי משקל - המבוססת על נוסחת נקודות פלוס - היא תוכנית פשוטה, ידידותית וקלה ליישום. התוכנית כוללת תפריטים מגוונים ומאוזנים, מתכונים בריאים, כלים שימושיים ומחשבון לשינוי חשיבה, הרגלי חיים ואכילה. כל אלו מעניקים תוצאות טובות בהרזיה כבר בשבועות הראשונים

נוסחת נקודות פלוס - ההצלחה מובטחת

שיטת הנקודות של שומרי משקל מבוססת על נוסחת חישוב מזון מתקדמת, המחשבת את תרומתו של כל רכיב מזון לגוף ולבריאות. לכל אדם נקבע תקציב נקודות יומי המבוסס על נתוניו האישיים וממוקד להעניק תוצאות טובות בהרזיה בעזרת שיטת הנקודות.
חשוב לדעת שהנוסחה של שיטת הנקודות מעניקה העדפה לצריכת מזונות עשירים בחלבונים ובסיבים - ירקות, פירות, דגנים מלאים וחלבונים - מפני שהם גורמים לתחושת שובע לאורך זמן, מזרזים את תהליך הירידה במשקל. במקביל, מעודדת שיטת הנקודות הפחתה בצריכת שומנים, פחמימות סוכרים ונתרן.
בשיטת הנקודות של שומרי משקל תראו כבר בשבוע הראשון תוצאות טובות בהרזיה.

הצטרפו עוד היום לשומרי משקל

נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
*שם:
*אימייל:
*טלפון:
שלח


הצטרפו עוד היום לשומרי משקל

שם מלא
טלפון
אימייל
חפשו קבוצת שומרי משקל:
מחשבון BMI
משקל: גובה:
גיל:מין:
המשקל שלך הוא:
ה - BMI שלך:
בני נוער מתבקשים לגשת לקבוצות התמיכה לקביעת משקל תקין
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או להקליט בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, או אחר- כל חלק שהוא מהחומר שבתוכנית זו, בין אם לשימוש פנימי או לשימוש מסחרי. כל שימוש החורג מציטוט קטעים קצרים במסגרת של ביקורת ספרותית אסור בהחלט, אלא ברשות מפורשת בכתב משומרי משקל בע"מ ישראל.
 © כל הזכויות לשומרי משקל ® בע"מ ישראל 2015. ת.ד. 3747 כפר נטר 40593 ישראל.
 שומרי משקל, שיטת הנקודות פלוס+, והנקודון הינם סימן מסחרי רשום בישראל. שיטת הנקודות אשר שודרגה לשיטת הנקודות פלוס+.   שיטת הנקודות הינה "פטנט רשום מס' .6,040,531" שומרי משקל ® הינו סימן רשום בישראל.  
 
Google+
© 2015 Weight Watchers International Inc. All rights reserved Weight Watchers®, Points, Wace Logo, Points Finder registered trademark of Weigth Watchers International, Inc and used under License by Weight Watchers Israel Ltd.
 
שומרי משקל