הוסף למועדפים +
Skip Navigation Linksשומרי משקל > פורומים > המלצה לבעלי אייפון
|
|
שומרי משקל ב Facebook
שומרי משקל ב YouTube
כניסת צוות
כניסת חברים
חייגו מכל טלפון: *דיאטה    (*25362)    |    פנייה במייל:    
פורום זה אינו פעיל יותר, לחץ לכניסה לפורום החדש
המלצה לבעלי אייפון מאור 10/12/2010 10:20:19 AM
יש באפסטור אפליקציה בשם iwatchr. האפליקציה מאפשרת לנהל יומן מעקב באייפון, והיא מבוססת על שיטת הנקודות של שומרי משקל. כמו כן יש באפליקציה מחשבון נקודות מדוייק (בדקתי עם הנקודון). מכניסים קלוריות ושומן רווי, והתוכנה מחשבת את כמות הנקודות. יש לשים לב שצריך בהגדרות להכניס את תקציב הנקודות היומי, לאפשר נקודות עשרוניות ולבחור בשיטה האירופאית של מחשבון הנקודות. מאותו רגע אפשר להתחיל לנהל את יומן הרישום באייפון, ובכל רגע נתון ניתן לראות כמה נקודות ניצלנו וכמה נותרו לנו (התוכנה מחשבת את זה לבד). בנוסף, בזכות מחשבון הנקודות, ניתן לנקד מוצרים שהניקוד שלהם לא "עגול" כמו בנקודון שלנו - והתוצאה מדוייקת מאוד. בהתחלה צריך לרשום בתוכנה ידנית את כל המאכלים שאכלנו והניקוד שלהם, אבל תסמנו את האופציה של "הוסף למועדפים" וכך אחרי כמה שבועות רשימת המועדפים שלכם תכיל את מרבית מוצרי המזון שאתם אוכלים בדר"כ - ולא תצטרכו לחזור ולהקליד אותם. שני קליקים והם נרשמים ביומן המעקב שלכם. האפליקציה הופכת את תהליך רישום יומן המעקב ואת התהליך כולו להתעסקות מהנה ומעניינת. מחיר האפליקציה - 0.99$
 
הדס 10/12/2010 12:15:36 PM
לפי מה שהבנתי האפליקציה הזו מתייחסת גם לסיבים תזונתיים (בשונה מהשיטה שלנו) לא?
האם ניתן פשוט לחשב בדיוק כפי שאנו מחשבים בארץ= גודל מנה, שומן רווי וקלוריות?
תודה על ההמלצה :)
מאור 10/12/2010 5:15:28 PM
בהגדרות של מחשבון הנקודות צריך לבחור בשיטה האירופאית, ואז זה יהיה כמו אצלנו (בלי סיבים תזונתיים).

כמו כן חשוב לציין שבאפליקציה אין רשימת מזונות והניקוד שלהם, אלא צריך להכניס את הכל ידנית. כאמור אחרי שבוע של שימוש במכשיר הרשימה תכיל כבר את מרבית המזונות שאתם בדר"כ אוכלים.
הדס 10/13/2010 10:50:32 AM
מאור,
המון תודה, ניראה לי שהאפליקציה הזו בהחלט שימושית וויעילה....

חבל מאוד שכל נושא שומרי משקל לא מספיק מפותח בארץ.
אני שומעת ממכרים בארה"ב איך כל המוצרים מנוקדים שם בסופרים, יש עוגיותו\עוגות של שומרי משקל מוזלים בנקודות, מנות חמות ועוד ועוד... ואני ממש מקנאה :)
 
פורום :
חיפוש חופשי :
 
 חיפוש מתקדם >>
שם משתמש:
סיסמא:
שכחתי סיסמא   הרשם עכשיו
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או להקליט בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, או אחר- כל חלק שהוא מהחומר שבתוכנית זו, בין אם לשימוש פנימי או לשימוש מסחרי. כל שימוש החורג מציטוט קטעים קצרים במסגרת של ביקורת ספרותית אסור בהחלט, אלא ברשות מפורשת בכתב משומרי משקל בע"מ ישראל.
 © כל הזכויות לשומרי משקל ® בע"מ ישראל 2010. ת.ד. 3747 כפר נטר 40593 ישראל.
 שומרי משקל, שיטת הנקודות, והנקודון הינם סימן מסחרי רשום בישראל  שיטת הנקודות הינה "פטנט רשום מס' .6,040,531" שומרי משקל ® הינו סימן רשום בישראל.  
© 2010 Weight Watchers International Inc. All rights reserved Weight Watchers®, Points, Wace Logo, Points Finder registered trademark of Weigth Watchers International, Inc and used under License by Weight Watchers Israel Ltd.
 
שומרי משקל