הוסף למועדפים +
Skip Navigation Linksשומרי משקל > פורומים > מחשבון נקודות אישי
|
|
שומרי משקל ב Facebook
שומרי משקל ב YouTube
כניסת צוות
כניסת חברים
חייגו מכל טלפון: *דיאטה    (*25362)    |    פנייה במייל:    
פורום זה אינו פעיל יותר, לחץ לכניסה לפורום החדש
מחשבון נקודות אישי ציפי 7/9/2010 2:45:15 PM
האם יש מחשבון כזה? במהלך היום מקישים את מה שאוכלים, המחשבון רושם בצד כל מאכל את הנקודות ומיד מחשב סיכום יומי... ובאותו עניין. האם יש לכם דף המתאים לסלולרי? אם לא, זו הצעת ייעול.. נכנסים לאתר הסלולרי, למחשבון הנקודות, ובכל רגע נתון ניתן לעדכן מה אכלת.. המחשבון מוסיף לסה"כ היומי וכך נמצאים תמיד בשליטה, ולא שוכחים חלק מהמאכלים שאכלו באותו היום... גם היום ניתן להכנס לאתר מהסלולרי כפי שאני עושה כרגע, אך הפונקציות אינן מתאימות למסך, וצריך לזוז כל הזמן מימין לשמאל. ולא מצאתי מחשבון נקודות... אודה להתייחסותכם.
 
רוית- שומרי משקל 7/9/2010 3:46:22 PM
לצערנו בארץ אין לנו את כל מה שאת מבקשת. בעולם זה קיים בשומרי משקל אבל חברת האם שלנו אינה מאשרת את הטמעתם בארץ ולכן בשלב זה אין את כל המבוקש בארץ.
 
פורום :
חיפוש חופשי :
 
 חיפוש מתקדם >>
שם משתמש:
סיסמא:
שכחתי סיסמא   הרשם עכשיו
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או להקליט בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, או אחר- כל חלק שהוא מהחומר שבתוכנית זו, בין אם לשימוש פנימי או לשימוש מסחרי. כל שימוש החורג מציטוט קטעים קצרים במסגרת של ביקורת ספרותית אסור בהחלט, אלא ברשות מפורשת בכתב משומרי משקל בע"מ ישראל.
 © כל הזכויות לשומרי משקל ® בע"מ ישראל 2010. ת.ד. 3747 כפר נטר 40593 ישראל.
 שומרי משקל, שיטת הנקודות, והנקודון הינם סימן מסחרי רשום בישראל  שיטת הנקודות הינה "פטנט רשום מס' .6,040,531" שומרי משקל ® הינו סימן רשום בישראל.  
© 2010 Weight Watchers International Inc. All rights reserved Weight Watchers®, Points, Wace Logo, Points Finder registered trademark of Weigth Watchers International, Inc and used under License by Weight Watchers Israel Ltd.
 
שומרי משקל