מוטיבציה ותמיכה בדיאטה|שומרי משקל
הרשמה לדיוור ישיר
סגור
להרשמה הזן שם מלא ודוא"ל
שם:
דוא"ל:
שלח
שומרי משקל ב YouTube
חייגו מכל טלפון:
2480
דף הבית
מוטיבציה ותמיכה
 
בשומרי משקל אנו יודעים ששמירה על מוטיבציה גבוהה לאורך תהליך ההרזיה והדיאטה, היא המדד להצלחה ולשמירה על התוצאות לאורך זמן. בקבוצות התמיכה שלנו לדיאטה בריאה ומוצלחת תקבלו את כל המוטיבציה והתמיכה שאתם זקוקים לה בתהליך ההרזיה, כאן אתם מוזמנים לקרוא מאמרים נוספים שיתנו לכם כלים יעילים להגברת המוטיבציה לדיאטה מוצלחת.

מאת: שלומית ליקא

בשומרי משקל כל מדריכה ומדריך באים מרקע שונה ויש להם סיפור אישי וייחודי, שהביא אותם לשומרי משקל. מהמקום הפרטי הזה, כל אחת מתחברת ללקוחות ומכירה מקרוב את כל הרגעים שאנחנו עוברים במהלך תהליך ההרזיה.


מאת: שלומית ליקא

האם במשך היום אתם מרגישים בשליטה על האכילה? ולמרות זאת, אתם מוצאים את עצמכם יושבים בערב מול הטלוויזיה, והעוגיות מהארון קוראות לכם בקול מפתה? אתם לא לבד.


מאת: שלומית ליקא

זה הזמן להגיד שלום ולשחרר את החלומות שלנו לגבי המשקל האידיאלי.  המציאות המפתיעה היא - שהמשקל  הנכון יותר הוא זה שאיתו אנו מרגישים נוחות ולאו דווקא שלמות.


מליסה דאלי, מגזין שומרי משקל ארה"ב, תרגום : שלומית ליקה

אם אי פעם אמרת לעצמך שתעשי משהו (תצאי לחופשה, תחדשי את המלתחה, תצטרפי למועדון כושר) לאחר שתרדי במשקל, את לא לבד. בשיטת שומרי משקל, הכל אפשרי ופתוח, הבחירה ביידים שלנו ובתהליך ההרזיה אנו לומדים מה נכון עבורנו


לשם הצלחה בהרזיה חייבים תמיכה.
 על כך אנו שומעים מכל "המצליחנים" בשומרי משקל. לחצו כאן כדי להתחיל בשינוי >>

מאמר מערכת

לא משנה מה אתם מרגישים, בשומרי משקל נעזור לכם לזהות ולהתמודד עם הרגש העומד בינכם ובין ההצלחה בירידה במשקל.
מאת: אליסון שטיין וולנר,   תרגום: שלומית ליקה


הכנו עבורכם מספר עצות שיעזרו לכם לשמור על תזונה נכונה וליהנות מהדברים הטובים במקום לגנוב, נסו ותיהנו:

מאמר מערכת


כולנו (המנוסים בדיאטות) חווינו את זה. אנו מתחילים דיאטה בשיא המרץ והמוטיבציה. בהתחלה אנו מרזים ומסתובבים בעולם שיכורים מתחושת הצלחה ושליטה מחודשת על חיינו. ואז, פתאום באמצע הדרך, אנחנו נתקעים

מאמר מערכת

קבלו טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם תקופת הלחץ מבלי לאבד את השליטה בתהליך ההרזיה בשומרי משקל

מאמר מערכת


למאמרים נוספים על איך להצליח בדיאטה
למאמרים בנושא תזונה נכונה
הצטרפו עוד היום לשומרי משקל

שם מלא
טלפון
אימייל
חפשו קבוצת שומרי משקל:
מחשבון BMI
משקל: גובה:
גיל:מין:
המשקל שלך הוא:
ה - BMI שלך:
בני נוער מתבקשים לגשת לקבוצות התמיכה לקביעת משקל תקין
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או להקליט בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, או אחר- כל חלק שהוא מהחומר שבתוכנית זו, בין אם לשימוש פנימי או לשימוש מסחרי. כל שימוש החורג מציטוט קטעים קצרים במסגרת של ביקורת ספרותית אסור בהחלט, אלא ברשות מפורשת בכתב משומרי משקל בע"מ ישראל.
 © כל הזכויות לשומרי משקל ® בע"מ ישראל 2015. ת.ד. 3747 כפר נטר 40593 ישראל.
 שומרי משקל, שיטת הנקודות פלוס+, והנקודון הינם סימן מסחרי רשום בישראל. שיטת הנקודות אשר שודרגה לשיטת הנקודות פלוס+.   שיטת הנקודות הינה "פטנט רשום מס' .6,040,531" שומרי משקל ® הינו סימן רשום בישראל.  
 
Google+
© 2015 Weight Watchers International Inc. All rights reserved Weight Watchers®, Points, Wace Logo, Points Finder registered trademark of Weigth Watchers International, Inc and used under License by Weight Watchers Israel Ltd.
 
שומרי משקל