אוכל בריא ומזין, אוכל דיאטטי|שומרי משקל
הרשמה לדיוור ישיר
סגור
להרשמה הזן שם מלא ודוא"ל
שם:
דוא"ל:
שלח
שומרי משקל ב YouTube
חייגו מכל טלפון:
2480
דף הבית
אוכל בריא
 
תוכנית התזונה הנכונה של שומרי משקל כוללת תפריט דיאטטי מופקד, הכולל מזון בריא, מזין וטעים לשמירה על בריאותכם ולהצלחה בהרזיה. כאן תמצאו מתכונים דיאטטים מצוינים וטיפים יעילים לאוכל בריא על פי שיטת הנקודות של שומרי משקל. מוזמנים לקרוא, לאכול, לרזות, ולהנות.

זאת ביולוגיה פשוטה: כל בוקר, אנחנו מתעוררים עם לוח תזונתי חלק, ולפני שאנחנו הולכים לישון באותו לילה, נצטרך לדרוך היכן שהוא בין 1600 ל- 2200 קלוריות בעלות ערך של מזון כדי לשמור שגופנו יפעל בשיא היעילות. אם כן, למה לא להתבונן בקלוריות אלה כהזדמנות לאכול בריא במקום כמכשול?
מאמר מערכת


תזונה נכונה לילדים הפכן לנושא המעסיק רבים, שיטת הנקודות של שומרי משקל מסגלת את הבסיס לאורח חיים בריא

מאמר מערכת

חייבים את הקפה של הבוקר?, צריכים לסיים כל ארוחה בכוס קפה? במחקר הבא נבדק האם צריכה מוגברת של קפאין גורמת לעליה במשקל או מפריעה לירידה במשקל

מאמר מערכת


האם הדעה הנפוצה ששוקולד אינו אוכל בריא נכונה? לעיתים קרובות אנו נוטים לטעות בסיווג המזונות למזונות בריאים ומזונות לא בריאים, זה הרבה יותר קל כשאפשר לחשב את המתוק שלפעמים בא לנו לנשנש

מאמר מערכת

קריירה ותזונה נבונה נשמעים לכאורה כדבר והיפוכו, בשומרי משקל אפשרי לשלב את שיטת הנקודות ותהליך ההרזיה בכל לוח זמנים

מאמר מערכת


חשוב לכם לאכול בריא? ריכזנו עבורכם את 6 הדרכים הבריאות ביותר לבישול - וגם מתכונים

מאמר מערכת


תהליך ההרזיה בשומרי משקל מסגל כניסה לאורח חיים בריא, שיטת הנקודות מתאימה לאורח החיים שלנו כמשפחה ומבססת את השינוי באורח החיים

מאמר מערכת


כולסטרול ברמות תקינות הוא חיובי ובריא, אך כמו כל דבר כשהוא בעודף הוא מזיק. תהליך ההרזיה בשומרי משקל מאזנת גם את המדדים הבריאותיים.

מאמר מערכת

בתפריט הדיאטה של שומרי משקל, עד שלוש מנות פרי ביום שווים ל- אפס נקודות. מדוע? הכנסו לכתבה>>

מאמר מערכת


פירות וירקות נחשבים כיום לקבוצת המזון החשובה ביותר מבחינת תרומתם לבריאות,  מה כדאי לאכול וכמה?

מאמר מערכת


איך שומרים על תחושת שובע לאורך זמן? למה חשוב לחזק את עצמות הגוף? כל היתרונות בחלב ומוצריו שיעזרו לכם בתהליך הירידה במשקל

מאמר מערכתהדיאטנית טליה לביא, יועצת של חברת "תנובה" עושה סדר בבלגן, מפריכה את המיתוסים ומציגה את העובדות המדעיות, מתוך כבוד והערכה לכל דיעה ואמונה ולאלו האוחזים בה.

מאמר מערכת


נמאס לכם ממלחמות אוכל עם הילדים? הם רוצים המבורגר או פיצה עם קולה ואתם מעדיפים שיוכלו יותר אוכל בריא כגון ירקות ופירות? תנו לשומרי משקל לעזור. זוהי מלחמה שאין בה מנצחים רק מפסידים לכן עקבו אחר תוכנית שבעת - השלבים שלנו לתזונה בריאה לכל המשפחה.

מאמר מערכת


שיטת ההרזייה של שומרי משקל מותאמת לחיינו כך שגם אם מידי פעם יש לנו חשק לצאת לאכול בחוץ, זה אפשרי ונוח לשילוב בשיטת הנקודות של שומרי משקל

מאמר מערכת


למאמרים בנושא אורח חיים בריא
למאמרים בנושא תזונה נכונה
 
הצטרפו עוד היום לשומרי משקל

שם מלא
טלפון
אימייל
חפשו קבוצת שומרי משקל:
מחשבון BMI
משקל: גובה:
גיל:מין:
המשקל שלך הוא:
ה - BMI שלך:
בני נוער מתבקשים לגשת לקבוצות התמיכה לקביעת משקל תקין
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או להקליט בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני, או אחר- כל חלק שהוא מהחומר שבתוכנית זו, בין אם לשימוש פנימי או לשימוש מסחרי. כל שימוש החורג מציטוט קטעים קצרים במסגרת של ביקורת ספרותית אסור בהחלט, אלא ברשות מפורשת בכתב משומרי משקל בע"מ ישראל.
 © כל הזכויות לשומרי משקל ® בע"מ ישראל 2015. ת.ד. 3747 כפר נטר 40593 ישראל.
 שומרי משקל, שיטת הנקודות פלוס+, והנקודון הינם סימן מסחרי רשום בישראל. שיטת הנקודות אשר שודרגה לשיטת הנקודות פלוס+.   שיטת הנקודות הינה "פטנט רשום מס' .6,040,531" שומרי משקל ® הינו סימן רשום בישראל.  
 
Google+
© 2015 Weight Watchers International Inc. All rights reserved Weight Watchers®, Points, Wace Logo, Points Finder registered trademark of Weigth Watchers International, Inc and used under License by Weight Watchers Israel Ltd.
 
שומרי משקל